WhatsApp Türkiye : +90 507 626 36 35 | WhatsApp For English : +90 543 175 04 43

Anasayfa Açıklama

TOPTAN AYAKKABI 

Toptan ayakkabı satın almak isteyen müşterilerimiz için kendi üretimimiz olan ürünlerle birlikte ayakkabı toptancıları ve ayakkabı üreticileri üzerinden tedarik ettiğimiz modelleri inceleyip toptan satın alabileceğiniz web sitemize hoş geldiniz.

Toptan ayakkabı alışverişi zor ve karmaşık bir süreçtir bu süreci sizler için kolay hızlı ve güvenli hale getirdik. İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi içinde hizmet veren firmamız en ucuz toptan ayakkabı modelleri ile birbirinden özel fırsat ve avantajlarla fabrikadan toptan ayakkabı fiyatları ile aracısız alışveriş imkanı sunmaktadır.

Toptan ayakkabı fiyatları ürünün üzerinde kullanılan deri – suni deri ökçe, çelikli taban, jurdan, işçilik ve diğer yan sanayi malzemelerinin kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Toptan ucuz ayakkabı tercihlerinde ürün kalitesi düşmektedir.

Ucuz toptan ayakkabı fiyatları ile ürün satın alan bir çok müşterimizin ürünlerle ilgili yaşadığı sıkıntılar ökçelerin kırılması ürün üzerinde kullanılan aksesuarların çok kısa zamanda düşmesi ya da renk değiştirmesi vb sorunlar.

Toptan ayakkabı satışı yaparken sizlere kaliteli toptan ayakkabı modelleri sunmak öncelikli hedefimizdir imitasyon ayakkabı toptan fiyatları mağazacılar için oldukça cazip durumdadır bunun yanında toptan deri ayakkabı ürünleri de son yıllarda artan fiyatları ile dikkat çekiyor.

Ayakkabı toptan fiyatları model model değişiklik göstermektedir bu değişikliğin sebebi ürünün üretiminde kullanılan malzeme, işçilik, aksesuar gibi materyallerle alakalıdır.

Ucuz toptan ayakkabı ülkemizde ekonominin kötü gitmesinden ötürü talebi her geçen gün artarken ürün kalitesinin düşük olması işçiliklerin kötü olması ucuz ayakkabı toptan ürün grubunda toptan ucuz ayakkabı pazarı oluşturmuş fakat  bekleneni vermemiştir.

Ayakkabı toptan fiyatları üretim ve satış yapılan bölgelere göre farklılık gösteriyor ve müşterilerimizde bunu merak ediyor özellikle gedikpaşa toptan ayakkabı piyasası global pazara ürün satışı yapması ve yüksek maliyetlerinden ötürü gedikpaşa toptan ayakkabı fiyatları diğer bölgelere göre en yüksek fiyat aralıklarını teşkil etmektedir.

Toptan ayakkabı siteleri içinde en yenilikçi hizmeti vererek toptan ayakkabı satan yerler arasında konumunu her geçen gün belirginleştiren markamız fabrikadan toptan ayakkabı modelleri ve şık koleksiyonu ile en moda ayakkabıları Türkiye’nin her yerine kapıda ödemeli toptan ayakkabı satışı ile ulaştırmaktadır.