WhatsApp Türkiye : +90 507 626 36 35 | WhatsApp For English : +90 543 175 04 43

Hakkımızda

Trendella Ayakkabı

 

Trendella Ayakkabı 2018 yılında geçmişten gelen 25 yıllık tecrübe ile Türkiye’nin ayakkabı üretim merkezlerinden, İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi 'nde kurulmuştur.

Firmamız yüksek kaliteli kadın topuklu ayakkabı, stiletto ayakkabı, günlük ayakkabı, terlik sandalet, bayan spor ayakkabı, kadın bot çizme kategorilerinde tamamen el işçiliği ile ayakkabı üretimi yapmaktadır. 

Trendella Ayakkabı, dünya modasını yakından takip ederek nitelikli ayakkabılar üretme, ürünlerini yurt içine ve yurt dışına ulaştırma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsam da 21 ülke ve yurt içinde 50 'den fazla şehrimize ürünlerini toptan olarak ulaştırmaktadır.

Trendella; özel tasarım, el işçiliği en üst seviyede kaliteli ayakkabılar üretirken; konfor, zerafet ve özgünlükten ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

TRENDELLA AYAKKABI FİRMASI OLARAK MİSYON VE İLKELERİMİZ:

- Dünya modasını yakından takip ederek sizlere özel tasarım ayakkabılar üretip ulaştırmak.

- Ayakkabı sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek markamızı sektöründe ülkemizin bir değeri olarak konumlandırmak.

- Ayakkabı üretiminde çağın gereksinimlerini yerine getirerek öncelikle yurt içinde ve dünyada ulaşabildiğimiz herkese Trendella Ayakkabılarını sunmak.

- Müşteri memnuniyetini ilke edinerek; müşterilerine kaliteli ürün ve spesifik online alışveriş deneyimi yaşatmak.

- Müşterilerini yakından tanıyıp ihtiyaç duyulması halinde kişiye özel tasarımlarla üretim yapmak.

- Sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin çıraklık seviyesinden yetiştirilmesini sağlayarak ayakkabı sektörüne doğrudan iş gücü desteği sağlamak bu hususda her türlü sorumluluğu almak.

- Türk ayakkabı sektörünün gelişmesi büyümesi ve dünyada hak ettiği konuma ulaşması için üzerine düşen her türlü sorumluluğu alması.

 

VİZYONUMUZ :

Türkiye ve Dünyada ayakkabı ve moda sektörünün en çok tercih edilen ve en çok güvenilen markalarından biri olmak.

 

 

 

TRENDELLA

 

* Her türlü iş ortaklığı xml, sponsorluk, marka temsilciliği konusunda talep, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz. 

Genel Bilgi için;

Sabit Hat - 0232 343 38 28

Toptan Wholesale WhatsApp : +90 543 175 04 43